10 ARALIK SALDIRISINI KINIYORUZ !!!


10 Ekim katliamının üzerinden tam 14 ay geçmişken ve  bizler için acısı hala tazeyken, son iki yıl içerisinde patlayan bombaların, katliamların sayısı onları, ölenlerin sayısı yüzleri, yaralananların sayısı binleri bulmuşken:

  10 Aralık 2016 tarihinde, İstanbul’un orta yerinde patlayan bombalarla -bu acının ne demek olduğunu en iyi bilenler olarak- gündemimize değil yüreklerimize bir kez daha ateş düştü.
Saldırıyı kınıyor, yaşamını yitirenlerin ailelerine başsağlığı, yaralılara acil şifalar diliyoruz.
Korku imparatorluğu kurarak, iktidarın yanlışlarını eleştirenlerin susturulmaya çalışılmasını değil, bugünlere gelinmesinde sorumluluğu olanların hesap vermesini istiyoruz.
Huzur Operasyonları' nın huzur getirmediği, OHAL’in halimizi daha da beter hale getirdiği, kaostan en çok bahsedenlerin kaostan beslendiği, her saldırının rejim değişikliğine bahane için kullanıldığı, yandaş medyanın iyice sefilleştiği ve ülke yangın yerine dönmüşken kendinden, güçten başka bir şey düşünmeyenlerin olduğu bir ortam istemiyoruz. Kindarlıkla dindarlığı harmanlamış bir nefret toplumu istemiyoruz. Bu ülkenin yoksul çocuklarının göz göre göre katledilmesini istemiyoruz.

Artık Yeter!! Bugünlere gelmemize yol açan yanlış iç ve dış politikalara bir son verilmesini istiyoruz. Geleceğe güvenle bakabildiğimiz bir ülkede barış içinde ve kardeşçe yaşamak istiyoruz. 12.12.2016 

TARIM ORKAM- SEN 
MERKEZ YÖNETİM KURULU

Facebook'ta Paylaş

Adakale Sokak, Ada apt. No: 8/13 Yenişehir – ANKARA
Telefon : 0312 430 5811 - Faks : 0312 430 1563
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Tarım Orkam Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım