http://www.tarimorkamsen.org/yeni/s/i/hamit_resim.jpg

Hamit KURT - Genel Başkan

 

1974 Hakkâri doğumlu. 1994 yılında Van Ziraat Meslek Lisesi, 2000 yılında Yüzüncü Yıl Üniversitesi Özalp Meslek Yüksekokulu Süt ve Süt Ürünleri Bölümünden, 2008 yılında Anadolu Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Uluslararası İlişkiler Bölümü'nden mezun oldu.

1995 yılından bu yana Tarım ve Orman emekçilerinin örgütlenme çalışmalarında yer almış olup, Tarım Orkam-Sen’de farklı kademelerde görev aldı.

2014 yılında yapılan Tarım Orkam-Sen 5. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek Genel Başkan olarak görev aldı.

2017 Nisan ayında  yapılan  6. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek tekrar Genel Başkan görevine getirildi.

 Evli ve üç çocuk babasıdır.

                    hamitkurt74@mynet.com

 


 

http://www.tarimorkamsen.org/yeni/s/i/avukatali.jpg

Ali KILIÇ - Genel  Sekreter

                

 1964 yılında Sivas İmranlı’da doğdu, ilk orta ve lise öğrenimini Ankara’da tamamladı. 1994 yılında Ankara üniversitesi hukuk fakültesinden mezun oldu. TMO Genel Müdürlüğünde çalışmaktadır.

 Tarım Gıda-Sen’de Şube Yöneticiliği, Tarım Orkam-Sen’de İşyeri Temsilciliği ve Şube Başkanlığı görevlerini yürütmüştür.

2014 yılında yapılan Tarım Orkam-Sen 5. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek Genel Hukuk ve TİS sekreteri  olarak görev aldı. 2017 Nisan ayında  yapılan  6. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek Genel sekreterlik  görevine getirildi.

Evli ve iki çocuk babasıdır. 

                alikilic1964@hotmail.com

 

Toprak  Mahsulleri Ofisi Genel Müdürlüğü  Personel Genel Müdürlüğü  Ankara

 


 

http://www.tarimorkamsen.org/yeni/s/i/ahmetkeles.jpg

 Ahmet KELEŞ - Genel Mali Sekreter

                

1978 Mardin doğumlu. İlk-Orta ve Lise’yi Mardin de okudum. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü Mezunuyum. 2014-2017 yıları arasında sendikamızın İl Temsilciliğini yaptım. 2017 Nisan ayında yapılan 6. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek Genel Mali Sekreterlik  görevine getirildi.

              dara_keles@hotmail.com

Cemil AKAR - Genel Örgütlenme Sekreteri

 

1985 Muş Doğumlu, YYÜ Veteriner Fakültesinden 2010 yılında mezun oldu. Sendikamız Diyarbakır Şubesinde Şube Sekreterliği ve Şube Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2018 yılı haziran ayında Genel Merkez Yönetim Kurulu yedek üyeliğinden asil üyeliğe geçti. Evli ve İstanbul'da yaşıyor. Anadolu Üniversitesi AÖF Felsefe bölümü öğrencisi.

         onurcemil@gmail.com

 


 

Koray ATEŞ - Genel Eğitim Basın Yayın ve Sosyal İlişkiler Sekreteri

 1977 Ankara doğumlu. İlk, orta, lise öğrenimini Ankara’ da tamamladı. Ankara Üniversitesi DTCF  Tiyatro bölümü mezunudur.  Ankara Zirai Mücadele Merkez Araştırma Enstitü Müdürlüğünde Laborant kadrosunda çalışmaktadır. Tarım Gıda Sen ve Tarım Orkam Sen süreçlerinde temsilcilik, şube yöneticiliği, Genel Merkez Denetleme Kurulu üyeliği görevlerini üstlenmiştir. 2017 Nisan ayında  yapılan  6. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek Genel Eğitim Basın Yayın ve Sosyal İlişkiler Sekreteri  görevine getirildi.

 

                                                              korayates@yahoo.com

 

Zirai Mücadele Merkez Araştırma Enstitü Müdürlüğü- ANKARA

 


 

 Suzan KOTAY - Genel Kadın Sekreteri

  

1989 yılında Bitlis-Adilcevaz’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Van-Erciş’te tamamladım.

Ahi Evran Üniversitesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü ve Yalova Üniversitesi Hukuk Fakültesi- Adalet Programı mezunuyum.

Tarım Orkam-Sen Van Şube yönetiminde görev aldım.

Ağrı Orman İşletme Müdürlüğünde çalışmakta olup,      2014 yılında yapılan Tarım Orkam-Sen 5. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek Genel Kadın sekreteri  olarak görev aldı. 2017 Nisan ayında  yapılan  6. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek Genel kadın  sekreteri  olarak görev aldı.


           kotaysuzan@gmail.com

Orman İşletme Müdürlüğü -AĞRI 

Zeki OYMAK - Genel Tis ve Hukuk Sekreteri

 

Dr. Zeki OYMAK 01.02.1966 tarihinde Burdur-Gölhisar’da doğmuştur. 1982 yılında Ege Üniversitesi, Ziraat Fakültesi, Tarımsal Mekanizasyon Bölümüne kayıt yaptırmış ve bu bölümden 1986 yılında mezun olmuştur.

            2000 yılında ADÜ, Ziraat Fakültesi, Tarım Makineleri ABD’nda başladığı yüksek lisans eğitimini 2004 de tamamlamıştır. Dr. Zeki OYMAK “Süt Sığırı İşletmelerinin Mekanizasyon Özelinde Örgütlenmesi” konulu doktora tezini 2012 yılında tamamlamıştır

            Köşk İlçe Müdürlüğünde ve Aydın İl Müdürlüğünde uzun yıllar Tarım Orkam Sen’in işyeri temsilciliği görevini yapan OYMAK, Şubat 2011’de 4. Dönem Muğla Şube Yönetim Kurulu üyeliğine seçilmiştir. Dr. Zeki OYMAK Şubat 2014’de yapılan Şube Genel Kurulunda yeniden ŞYK üyeliğine seçilmiş, yapılan görev dağılımında yine Şube Örgütlenme Sekreterliği görevini üstlenmiştir.

            2014 yılında yapılan Tarım Orkam-Sen 5. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek Genel örgütleme sekreteri  olarak görev aldı. 2017 Nisan ayında  yapılan  6. Olağan Kongresinde MYK üyesi seçilerek Genel hukuk ve TİS sekreteri  olarak görev aldı

 Evli ve iki çocuk babasıdır.                   

         zekioymak@hotmail.com

 

 Gıda Tarım ve Hayvancılık İlçe Müdürlüğü Efeler-Aydın

 

 

   
Adakale Sokak, Ada apt. No: 8/13 Yenişehir – ANKARA
Telefon : 0312 430 5811 - Faks : 0312 430 1563
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Tarım Orkam Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım