Ahmet Keleş

Ahmet KELEŞ - Genel Başkan

1978 Mardin doğumlu. İlk-Orta ve Lise’yi Mardin de okudu.

Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi İktisadi İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümü’nden mezun oldu.

Bu dönemde öğrenci gençliğin, “Bilimsel, Demokratik, Parasız ve Anadilde Eğitim Hakkı” ile “Örgütleme Hakkı” mücadelesinde etkin bir rol üstlendi.

Ağrı Orman İşletme Müdürlügü’nde çalıştı. 2014-2017 yıları arasında Sendikamızın Ağrı İl Temsilciliğini yaptı.

Nisan 2017’de yapılan 6. Olağan Kurulumuzda MYK üyesi seçildi; 6. Dönem Genel Mali Sekreterlik görevini yürüttü. Son Genel Kurul’da yeniden MYK’ya seçildi ve 7. Dönem Genel Başkanlık görevini üstlendi.

dara_keles@hotmail.com


 

http://www.tarimorkamsen.org/yeni/s/i/gazi.jpeg

Gazi DÜZ - Genel  Sekreter

 1979 Adıyaman-Bulam doğumlu. İlk-Orta ve Lise öğrenimini Malatya’da tamamladı.

 2003 yılında Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi’den Su Ürünleri Mühendisi olarak mezun oldu. 2011 yılında Tekirdağ-Namık Kemal Üniversitesi Tarım Ekonomisi Ana Bilim Dalında Yüksek Lisansını tamamladı.

2005 yılından itibaren Tarım Bakanlığında değişik yerlerde ve kademelerde çalışmış olup, şuanda Mersin-Akdeniz İlçe Müdürlüğünde görev yapmaktadır.

Sendikamızda; 2007-2011 yılları arasında İstanbul Silivri İlçe Tarım Müdürlüğü’nde İşyeri Temsilciliği, 2011-2018 yılları arasında Mersin Şubesinde Yönetim Kurulu Üyeliği ve Şube Başkanlığı, 2018-2020 yılları arasında Muğla Şubesinde Aydın İl Temsilcisi olarak görevler üstlendi. Ayrıca 2015-2018 yılları arasında Mersin Nükleer Karşıtı Platformda KESK Mersin Şubeler Platformu adına Yürütme Kurulu Üyeliği ve Dönem Sözcülüğü görevlerini yürüttü.

7. Olağan Genel Kurulunda Genel Merkez Yönetim Kurulu üyeliğine seçildi.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

gaziduz@gmail.com


http://www.tarimorkamsen.org/yeni/s/i/cemil.jpg

 Cemil AKAR - Genel Mali Sekreter

YYÜ Veteriner Fakültesinden mezun oldu.

Sendikamız Diyarbakır Şubesinde Şube Sekreterliği ve Şube Başkanlığı görevlerinde bulundu.

Kısa bir süre Sinop il temsilciliği yönetim üyeliği yaptı. Geçen dönemde yedek listesinden girdiği MYK'da Genel Örgütleme Sekreterliği yürüttü.

Son genel kurulumuzda MYK’ya seçildi.

Evli ve bir çocuk babasıdır.

İstanbul'da yaşamaktadır.

onurcemil@gmail.com


http://www.tarimorkamsen.org/yeni/s/i/dostcan.jpeg

 Dostcan ŞAKAR - Genel Örgütlenme Sekreteri

1984 Burdur doğumlu.

İlk ve orta öğretimini Yeşilova da tamamladı. 2002’de Burdur Anadolu Lisesinden mezun oldu.

2004 yılında Kafkas Üniversitesi Veteriner Fakültesine başladı ve 2009 yılında mezun oldu.

2010 yılında iş kolumuzda çalışmaya başladı. Çalışmaya başladığı zamandan itibaren sendikamıza üye olarak kesintisiz sendika faaliyetlerinde bulundu.

Sendikamız Zonguldak Şubesinin 6. Olağan Genel Kurulunda şube yönetimine seçildi ve şube sekreterliği yaptı. 7. Olağan Genel Kurul’da yönetime tekrar seçildi.

7. Olağan Genel Kurulumuzda sendikamız MYK’sına seçildi.

Antalya’da yaşamaktadır.

dostcann@hotmail.com

@DostcanS


http://www.tarimorkamsen.org/yeni/s/i/erdogan.JPG

 Erdoğan BER-Genel Eğitim, Basın Yayın ve Sosyal İlişkiler Sekreteri

1971 Dersim Pertek doğumlu. İlk ve Ortaokulu Aşağıgülbahçe (Kurmeş) köyünde, Lise 1 ve 2. sınıfı Pertek’te, Lise son sınıfı ise Elazığ’ta okudu. 1988 yılında Ankara Üniversitesi Veteriner Fakültesi’ni kazandı ve buradan mezun oldu.

1990-1994 yılları arasında Öğrenci Derneği Başkanlığı yaptı; Ankara Öğrenci Dernekleri Platformu’nda görevler üstlendi. Emek, demokrasi ve özgürlük mücadelesindeki yerini kesintisiz biçimde sürdürdü.

2013’te TARGEL projesi kapsamında iş kolumuzda çalışmaya başladı. OHAL KHK’lerinden nasibini aldı ve 29/04/2017 tarihli 689 sayılı KHK ile görevinden ihraç edildi.

Zoonotik (hayvandan insana geçen) hastalıklar ve koruyucu halk sağlığı; gıda güvenliği ve gıda güvencesi; hayvan hakları, biyo-çeşitlilik ve eko-sitem; veteriner işleri ve veteriner hekimlerin sorunları konularında çok sayıda makale/araştırma-inceleme yazısı kaleme aldı; TV Programlarına katıldı. İstanbul Kent Konseyi Sağlık Çalışma Grubu Danışma Kurulu üyeliği yaptı.

Sendikamız İstanbul Şube Sekreterliği görevini yürütmekteyken, 7. Olağan Genel Kurulu’muzda Sendikamız MYK’sına seçildi.

erdogan1.ber@gmail.com

@ErdoganBer


http://www.tarimorkamsen.org/yeni/s/i/serap.jpeg

 Serap BAYSAL-Genel Kadın Sekreteri

1980 Diyarbakır doğumlu. İlk ve orta okulu Mardin ve Diyarbakır’da okudu.

1998’da Siirt Ev Ekonomisi Meslek Lisesi’nden mezun oldu. 2000 yılında Muğla il Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü’nde Ziraat Teknisyeni olarak işe başladı. 2001’den bu yana Diyarbakır İl Kontrol Laboratuvar Müdürlüğü’nde çalışmaktadır.

2001 yılında Sendikamıza üye oldu. 6 ve 7. Dönem Diyarbakır Şube YK üyeliği ve Şube Kadın Sekreterliği görevlerini üstlendi. Çok sayıda kadın örgütünde çalıştı. Son Genel Kurulumuzda MYK’ya seçilen BAYSAL, aynı zamanda Sosyoloji mezunudur ve Lorin adında bir çocuk annesidir.

Lorinjindara@gmail.com


http://www.tarimorkamsen.org/yeni/s/i/mehmetkaya.jpg

Mehmet KAYA - Genel TİS ve Hukuk Sekreteri

 

1985 Sivas Gürün'de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini bu ilçede yüksek öğrenimini ise Konya'da tamamladı. Konya Selçuk Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri bölümünden 2008 yılında mezun oldu. Aynı üniversite de 2012 yılında Çayır Mera ve Yem Bitkileri dalında Yüksek Lisansını tamamladı.

2008 yılında aktif Ziraat Mühendisliği meslek hayatına başladı. 3 yıl özel sektörde ve çeşitli projelerde çalıştıktan sonra 2011 yılında Malatya Arguvan İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğünde kamu görevine başladı. O günden beri aktif sendikal mücadelenin içinde bulundu. Ayrıca TMMOB bağlı Ziraat Mühendisleri Odası üyesidir. ZMO'da Bilirkişi Komisyonu Başkanlığı, Tarım Orkam Sen'de ise İzmir şube Örgütlenme sekreterliği görevini yürütmüştür. Aydınlanma ve Cumhuriyet Devriminin, sınıfsal tabanlı emek mücadelesinin yükseltilmesinde çekinmeden sesini yükseltmiştir. Tarım alanları ve doğanın korunması hususunda STK'larında aktif yer almaktadır.

Halen Beydere Tohum Sertifikasyon Test Müdürlüğünde Mühendis unvanı ile İdari ve Mali İşler Koordinatörlüğünü yürütmekte olup, evli bir çocuk babasıdır. Ayrıca aktif yaşamında yazarlık ile uğraşmakta, Ülgen Üçlemesi adı ile yayımlanmış bir şiir kitabı bulunmaktadır.

zmmehmetkaya@hotmail.com

Twitter: Mehmet_Kaya_1

Adakale Sokak, Ada apt. No: 8/7 Yenişehir – ANKARA
Telefon : 0312 430 5811-12 & Faks : 0312 430 1563
E-Posta : tarimorkam@ttmail.com
Tüm Hakları Saklıdır © 2014 Tarım Orkam Sen | İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.
Yazılım: Hatırnaz Yazılım